Pracownia Projektowo-Usługowa INSTALATOR Bożena Komerska

O firmie

Pracownia Projektowo-Usługowa INSTALATOR Bożena Komerska działa od 1992r.
Pracownia Projektowa INSTALATOR Sp. z o.o. działa od 2008r.
Od początku działalności Pracownie zajmują się wielobranżowym projektowaniem instalacji klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, wod-kan., włącznie z projektowaniem przygotowania mediów dla potrzeb klimatyzacji.

Pracownie Projektowe INSTALATOR specjalizują się w projektowaniu wszystkich instalacji i sieci sanitarnych, zarówno dla typowych obiektów budowanych takich jak budynki usługowe i mieszkalne, jak również dla specjalistycznych budynków w tym portów lotniczych, spalarni śmieci, serwerowni, laboratoriów, szpitali. Projektujemy także specjalistyczne instalacje takie jak węzły ciepła, kotłowanie ciepła, instalacja sprężonego powietrza, instalacje olejowe technologiczne, instalacje dezodoryzacji, instalacje powietrza złowonnego.

Zakres realizacji projektów wykracza poza zasięg krajowy. Firma posiada doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych, zlokalizowanych poza granicami kraju, w tym w Rosji, w Kanadzie, na Ukrainie, w Indiach.

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych spowodowało że firma doceniana jest przez firmy z w branży sanitarnej, o czym świadczy zarówno liczba jak i skala zrealizowanych projektów. Nasze zespoły projektowe kierowane są przez projektantów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Część naszej firmy tworzą również młodzi asystenci wprowadzając do zespołu dynamikę oraz nowe pomysły.

Zapraszam do współpracy
Bożena Komerska

W zakładce Projekty przedstawiamy listę większych obiektów - instalacji zaprojektowanych przez Pracownie Projektowe